Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dziś jest DOKŁADNIE sobota.

(1)
2009-03-14 14:56 | skoool
Słucham sobie właśnie różnych rozglośni radiowych w Polsce, to "Trójki", to TOK FM-u przeskakując od czasu do czasu do "Jedynki" i co słyszę?
Plaga tego słowa, przybiera DOKŁADNIE rozmiar jakiejś epidemii.
Dziennikarze, politycy, goście programów, wszyscy bez sensu wplataja jako potwierdzenie, slowo "dokładnie".
Żeby chociaż mówili "dokładnie tak jest, czy było". Nie, oni zamiast prostego "tak" używają prawie w każdym DOKŁADNIE mniej lub bardziej sensownym zdaniu tego słowa.
RAAATUNKU!!!