Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Piąta kolumna Proroka

(7)
W Sarajewie, zwanym niegdyś „bałkańskim Jeruzalem', dogmatyczni wyznawcy islamu, działający w dobrze zorganizowanych siatkach wspieranych przez arabskich sponsorów, werbują narybek.
 • 2009-03-16 14:23 | wojciech

  Re: media atakują chrześcijan czyniąc narody bezbronnymi

  Atak mediów europejskich na chrześcijan, pozbawianie narodów Europy zasad moralnych i koniecznej do życia siły moralnej i religijnej wiary, uczyni Europę bezbronną. To głupie libertyńskie media wyrządzają narodom Europy krzywdę. Taki jest efekt propagandy właścicieli globalnych mediów. Słabe bośniackie państwo jest taką doświadczalną retortą.
  Polska rządzona przez libertynów i ateistów również traci siły moralne. Czy ludziom rozum odbierają gadżety i świecidełka ?
 • 2009-03-17 02:46 | wi42

  Re: Piąta kolumna Proroka

  Przede wszystkim do AUTORA W. Mayera - nie powinien powielać islamskiej propagandy o 100 tys. ofiar z czego 80% cywilni muzulmanie. Wystarczy zajrzeć do Wiki, która napewno nie nie stronnicza dla Serbów:
  31,270 soldiers killed 32,723 civilians killed - Muzulmanie
  5,439 soldiers killed 1,899 civilians killed - Chorwaci
  20,649 soldiers killed 3,555 civilians killed - Serbowie
  To samo powinien zrobic tłumacz! i przynajmniej skomentować, jeżeli P. chce mieć własne oblicze ( a nie Spiegl'a).
  No coż Europa ma dobry prezent za swoją głupotę. Polecam D. Johnstone "Fool's crusade"
  Do wojciecha - tak ludzie są zaczadzeni gadżetami to widać wyrażnie od 20 lat!
 • 2009-03-17 23:09 | Grs

  Re: Piąta kolumna Proroka

  Jedyny dobry radykalizm to radykalizm katolicki.
  Tylko KK ma prawo i powinien zmuszac dzieci do naki religi, kontrolowac ludzi a nawet cale kraje. Zydowscy radykalowie sa mili, egzotyczni i nietykalni. Muzulmanie - terrorysci, kazdy jeden, dzieci i kobiety tez.
 • 2009-03-18 16:53 | momo

  Masz rację Wojciechu . Politycznie poprawnym radzę poczytać Londonistan p. Philips. Mnie samego wścieka wszechwładza Kk w Polsce . Szczeg. finansowa . Nowa afera ze zwrotem VAT dla Stelli Maris za przekręty !!! Horror !!! Ale znajmy proporcję Panowie . Islam da nam po prostu nożem po gardle . Z ost. chwili . Grupa państw islamskich , wniosła na forum ONZ rezolucję , ZABRANIAJĄCĄ w jakikolwiek sposób polemizować lub krytykować islam i koran . Uzasadnienie : narusza to prawa ludzkie ! Orwell , czysty Orwell .
 • 2009-03-18 21:29 | marecki

  Niestety tak się właśnie dzieje. Polska np po prawicy jest kontrolowana przez magnata Rydzyka
 • 2009-03-23 14:46 | Realista

  Religijny obywatel i z przykładną czwórką dzieci..

  niezależnie do wyznania, często zawsze krytykuje "terrorystów", gnębicieli" opływających w dostatki, czyli często tych, którzy zamiast prokreować dusze ludzkie wolą zajmować się tworzeniem majątku. Mało który uświadamia sobie, że jego nędza jest bezpośrednią pochodną niekontrolowanej rozrodczości, i winy należy szukać w swojej własnej lubieżności i ślepemu zaufaniu w "moce sprawcze", a nie w ludziach, którzy czas spędzili na nauce umiejętności innych niż tarzanie się pod kołdrą. Żydzi są szczególnie denerwujący, ponieważ ogromny kult w ich rodzinach kładzie się na naukę czytania zamiast spontanicznych ewolucji ciała. Stąd obawiam się wieczna frustracja tych, którzy się czytać nie zdążyli nauczyć, przeto nie mają nic do zaoferowania oprócz rewolucyjnych poglądów.
 • 2010-01-09 14:52 | tkw

  Re:Piąta kolumna Proroka

  "Cywilizowana" Europa skrępowała Serbów, to teraz ma za swoje. Serbowie żyją w tamtym rejonie, to najlepiej widzą zagrożenie. To dopiero początek ofensywy islamu. Jest też Kosowo, miliony muzułmanów we Francji Brytanii, Niemczech, itd. Udawanie, że się nie widzi problemu nie powoduje, że problem znika.

  Zacznijcie się uczyć prawidłowo wymawiać Allach Akbar.