Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Andżeliko, prowadź

(2)
Polacy na Białorusi nie dali się zastraszyć, choć władze bardzo się o to starały, nie przebierając w represjach.
 • 2009-03-16 15:49 | Marianna

  Re: Andżeliko, walcz o wyzwolenie Polski

  Potrzebny jest silny związek Polaków, ponieważ trzeba będzie walczyć o wyzwolenie
  Polski z okupacji obcych kapitałów i totalnego kryzysu polskich instytucji w Polsce.
  Dramat zbliżającego się kryzysu uświadomi totalną nędzę globalizacji. Andżelika jest dobrym przykładem. W górę serca.
 • 2009-03-17 07:32 | vdm

  Re: Andżeliko, prowadź

  Zwiazek Polakow na Bialorusi to hypokryzja. Polityka Polski w tych sprawaj nie jest konstruktywna. Jest niebezpieczna. Kilka tygodni temu byl szum zwiazany z niemieckim zwiazkiem wypedzonych. Roznica miedzy polakmi na Bialorusi in niemcami wypedzonymi jest taka ze polacy na Bilorusi nie zostali wypedzeni. Jezeli teraz rzad wplata sie w rewidowanie granic to Polska na tym straci. To sie skonczy rozbiorem. Rzad powinien stanowczo popierac Yalte i Poczdam i dac do zrozuminia ze obecne granice sa poza dyskusja. To rowniez oznacza nie podrzegac polskich mniejszaosci narodowych na Bialorusi i w innych krajach. Utrzymywac kontct tak ale nie podrzedac !!!!