Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Grzech na kolanach

(1)
Wyszedł spektakl przegadany
  • 2009-03-16 21:10 | aleks

    Re: Grzech na kolanach

    Zgadzam się absolutnie z recenzją. Niemniej jednak poszłabym dużo dalej i śmiało stwierdziła, że oprawa muzyczna spektaklu również była wątpliwej jakości....najwyraźniej pan K.Dębski pomylił musical z serialem. To nie "Klan" panie Dębski! To musical, którego muzyka powinna rozbrzmiewać w uszach widzów jeszcze parę dni po spektaklu...mi nic nie grało w glowie zaraz po wyjściu z sali. I choć pani Justyna Szafran ma wielu wielbicieli, to uważam, iż jest o wiele więcej śpiewających aktorek, które lepeij by sobie poradziły z piosenkami ... a na pewno nie zdarzyło by im się fałszować. Szkoda tylko,że zabrałam na ten spektakl amerykańskiego muzyka, który wyszedł po 1 połowie!