Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Misiak za Pawlaka

(6)
Nie można wykluczyć, że Misiak symbolicznie zapłacił nie tylko za swój przypadek, ale i za wicepremiera Pawlaka
 • 2009-03-17 19:47 | vdm

  Re: Misiak za Pawlaka

  Koalicji nie mozna budowac na korupcji lub nepotyzmie. Tusk powinien wyrzucic Pawlaka. Jezeli koalicja mialaby sie z tego powodu skonczyc to by sie dobrze stalo. PO by zyskala, partia Pawlaka by stracila w nowych wyborach.

  Przedstawiciele rzadu powinni reprezentowac kraj and nie siebie i swoje rodziny. W polskiej demokracji wyborcy nie maja prawa odwolania nieuczciwych politykow i dlatego jest to szczegolnym obowiazkiem premiera.
 • 2009-03-17 21:45 | marian

  Re: Misiak wyleci za narzeczoną

  Te typki kombatanckie ze zmyślonymi życiorysami bojowników z Platformy nie wybaczą Misiakowi narzeczonej /dla nich to prawie lolita/ . A tak naprawdę to ministrowie nie udali się rządowi koalicji PO-PSL.
 • 2009-03-17 21:57 | gdzie_pieprz_rośnie

  Moim zdaniem powinno być jakieś przełożenie reprezentacji biznesu na ustawodawstwo tak aby stanowić dobre dla gospodarki prawo . Chyba w naszym systemie była nadreprezentacja związków zawodowych i to nie było niczym równoważone ( poza lobbingiem niezbyt uczciwym podobno).
  A ludzie wybierani do parlamentu winni przekazywać swój biznes funduszowi powierniczemu jak to robią w innych państwach.
 • 2009-03-18 09:00 | MW

  Nikt nikogo nie zmusza do zostania posłem czy senatorem. Jeżeli jednak ktoś odczuwa potrzebę zadbania o poprawę losów rodaków i zdobywa poparcie wyborców, to musi się na coś zdecydować. A dobrze jest moim zdaniem, kiedy mandaty zdobywają ludzie, którzy osiągnęli sukces osobisty, nie ważne w jakiej dziedzinie. W przypadku parlamentarzystów przedsiębiorców wystarczy przyjąć proste rozwiązanie: nie może twoja firma oraz firmy rodziny uczestniczyć w przedsięwzięciach, w których zaangażowane są pieniądze publiczne.
 • 2009-03-20 23:50 | mietekj

  Moim zdaniem ci pseudo politycy sa tylko tam po to aby ustawic siebie i rodzine. Misiak i Pawlak powinni sami podac sie dymisji i zlozyc swoje legitymacje. Ale to nie takie proste bo za nimi stoja kolesie ktorzy tez czerpia korzysci. Czy w Polsce nie ma uczciwych ludzi czy tez temu calemu ukladowi musi towarzyszyc korupcja. wszyscy pchaja sie do koryta bo zrodla wyschly Skompromitowani politycy Cimoszewicz , Miller, Krzaklewski i im podobni znow daja o sobie znac Za chwile Jaruzelski Oleksy tez beda chcieli wrocic bo mamony brakuje Wstyd dla Polski i tych wszystkich nieudacznikow
 • 2009-03-21 16:33 | Jermar2

  Re: Misiak za Pawlaka

  Słusznie w tytule: zapłaci symbolicznie. Bo przecież ziomale z PO nie opuszczą go w nieszczęściu. Tusk chce aby wszyscy platformersi wyszli z biznesu. Pamiętamy, jak budowali grupę interesu zwaną Platformą Obywatelską ściągając bogatych posiadaczy, bankierów, fabrykantów, feudałów. Teraz obłudnie każą im sprzedać akcje. To jest tak obrzydliwie bogata warstwa społeczna, że tąpnięcie na giełdzie będzie takie, jakiego świat nie widział:)