Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wszyscy jemy ten gulasz

(1)
Węgry to chory człowiek Środkowej Europy. Polska, razem z resztą regionu, próbuje udowodnić, że jest zdrowsza. Mimo to kłopoty bratanków i tak osłabiły złotego.
  • 2009-03-22 00:55 | zly

    Re: Wszyscy jemy ten gulasz

    Gdzie autor widzi te problemy,bo ja nie dostrzegam zadnej katastrofy?Na Wegrzech bezrobocie wynosi 8,7%, u nas ponad 11%,a Wegry nie doswiadczyly masowej emigracji za chlebem do Londynu,jak my.Pensje sa wyzsze,sektor publiczny nie zostal zniszczony tak jak nasz.. Spadek forinta-no coz,w przypadku zlotowki to jest w tej chwili rownia pochyla,trudno powiedziec,ktore zaczelo spadac pierwsze,a forint nigdy zreszta nie byl mocna waluta.Zas kryteriow budzetowych,o ktorych Pan wspomina,owych magicznych 3% deficytu,nie spelnia w tej chwili ANI JEDEN z krajow strefy euro,a wiec w zasadzie unie walutowa nalezaloby rozwiazac,bo nie przestrzega wlasnych regul.Zreszta strefa euro tez jest w recesji,wiec coz Wegrom po tej walucie?Jedyni,ktorzy ucierpia na tym kryzysie,to ludzie bioracy masowo kredyty walutowe,oby to byla nauczka dla nich,ze nie zyje sie ponad stan..Jednak rownie mocno ucierpia Anglicy,Hiszpanie i Irlandczycy z ich kredytami hipotecznymi,wiec nie ma co wydziwiac na Wegrow za ich nieswiadomosc.