Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Andzelika Borys bohater czy karierowicz

(6)
2009-03-24 14:58 | skummand
Od 4 lat jeżdzę na Bialorus i widzę rzecz niesamowitą. Wiem że wielu z Was trudno bedzie w to uwierzyc ale z tego co mówią grodzińscy Polacy to A. Borys jest zwykłą karierowiczką która tak naprawdę nic nie robi dla Polaków na Białorusi. Rozmawiałem z Polakami w Grodnie (z różnych polskich organizacji i tymi niezrzeszonymi) i WSZYSCY oni mówią, że Borys nic na Białorusi nie robi! Też na początku nie wierzyłem. Podobno celowo robi ona afery na Białorusi bo wojna medialna polsko-bialoruska jest jej na rekę. Po prostu prowadząc "działania partyzanckie" nie musi się rozliczać z pieniedzy otrzymanych z Polski. Grodzieńscy Polacy mówią, że Borys została wypromowana przez swoja koleżanke Panią Romaszewska z TV Polonia obecnie TV Biełsat. I jeszcze jedno: to widziałem na własne oczy: Borys niszczy inne polskie organizacje a jest ich na Białorusi kilka (czy widzieliscie info w polskiej TV o innych organizacja polskich na Białorusi- nie? a dlaczego, wiekszość działa lepiej niż ZPB Borys). Podobno do walki z nimi ma straszną broń: ZAKAZ WJAZDU DO POLSKI-i rzeczywiscie wiem, że ona tym dysponuje. Załatwia taki zakaz każdemu kto się jej przeciwstawi.