Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Za dobry Krzaklewski

(10)
Czy Platforma chce wygrać jako Platforma, czy kryptoPiS?
 • 2009-03-24 17:58 | MW

  Re: Za dobry Krzaklewski

  Wychodzi na to, że tylko władza się liczy. I nie byłoby w tym nic zdrożnego, gdyby ci co zdobyli już tę upragnioną władze wiedzieli co z nią zrobić, żeby mieli jakiś pomysł na Polskę, na Unię, na spoleczeństwo. A dziś cały pomysł sprowadza się do ilości punktów w sondażach, reakcji, najczęściej spóżnionej, na bieg wydarzeń na który wpływ ma kto inny. Tak się dzieje gdy członków partii lub jej sympatyków nie łączy żadna idea, żaden pomysł na kształtowanie losów kraju i jego mieszkańców. Nawet gdy wracają nasi "mężowie stanu, europejczycy" ze szczytow europejskich, to pierwsza rzecz jaką mają do przekazania to sukces jaki odnieśli w interesie Polski. A gdzie sukces Europy, jakie będą nasze sukcesy, gdy Europa ich nie będzie miała? To jest objaw kompleksów ludzi napinających mięśnie przed nieistniejącym przeciwnikiem.
 • 2009-03-24 19:49 | kamyk

  Re: Za dobry Krzaklewski

  to bardzo zaszkodzi platformir jesli umiesci krzklawskiego na liscie ja na taka liste nie zaglosuje
 • 2009-03-25 09:12 | Bejotka

  Re: Za dobry Krzaklewski

  To przykre, że PO ginie w oparach absurdu. A kaczuchy to chyba zakwaczą się z zachwytu!
 • 2009-03-25 13:27 | Levar

  Re: Za dobry Krzaklewski

  Krzaklewski to w rzeczywistosci fatalny wybor.
  Malo tego, ze Polak o orientacji heteroseksualnej to jeszcze na dodatek katolik.
  Toz to przeciez zgroza. Aj waj!!!
 • 2009-03-25 14:45 | gryzmol

  Re: Za dobry Krzaklewski

  Te wybory PO przegra z kretesem. Nie wiem co będzie później z naszym krajem? Lewico odródź się i przegnaj to uczucie marazmu, które zagościło w Polsce na sprawą PiS i PO (niestety też).
 • 2009-03-25 16:44 | jasko51

  Wystawiając takiego kandydata Platforma sama strzela sobie w stopę.Conajmniej niesmaczne!
 • 2009-03-25 23:00 | Adalbert

  Re: Maryjan na synekurę do Brukseli

  To były dziwne lata za panowania tego "związkowca" . Wtedy przygotowano dobry grunt pod totalną wyprzedaż Polski.
  Teraz rekompensują byłemu działaczowi zwiazków zawodowych "lekkostrawną" posadką za dobre pieniądze. To jest odwieczna metoda rewanżowania się przychylnym działaczom związkowym. Oligarchia jest wdzięczna związkowcom za zgodę na neokolonializm.
 • 2009-03-26 18:08 | Przemek

  Re: Za dobry Krzaklewski

  Wiadomość o kandydowaniu Mariana Krzaklewskiego na europosła z ramienia PO przyjąłem z zaskoczeniem i zażenowaniem. Niestety, po raz kolejny przekonuję się o marnym poziomie polskiej polityki, która wyżej ceni prywatę niż jasną drogę ideową - jeśli w ogóle można użyć takiego sformułowania w stosunku do polskich formacji politycznych... Marian Krzaklewski jest dokładnym przeciwieństwem poglądów głoszonych przez Platformę. Sądzę, że PO na czele z premierem Tuskiem przez swój absurdalny wybór zrazi do siebie wielu wyborców, w tym tych najwierniejszych. Nie wiem jaki jest "sens taktyczny" tego posunięcia. Nie wiedzę w tym żadnej taktyki, ale jedynie kolejną żenującą polityczną zagrywkę, która na pewno nie przyniesie Platformie chwały. Wystawienie Mariana Krzaklewskiego na kandydata do PE to wybór najgorszy z możliwych. Wystarczy wrócić pamięcią do rządów AWS-u i ówczesnej kondycji Polski, a także zastępowania dyskusji i rozwiązywania problemów gospodarczych ideologiczną, ultraprawicową narracją, która według Mariana Krzaklewskiego miała być panaceum na problemy zwykłych obywateli. Pozdrawiam czytelników Polityki, a Platformie życzę więcej refleksji, której ostatnio jak widzę dramatycznie brakuje.
 • 2009-03-27 22:02 | PIRS

  Re: Za dobry Krzaklewski

  Krzaklewski tak bardzo od PO nie odstaje, z tego samego korzenia wyrośli. Proponuję żeby jego wybory odbywały się pod hasłem KRZAKLEWSKI ALBO ŚMIERĆ!
 • 2009-03-28 11:21 | sk

  Wszystko świetnie , najeżdźacie na Krzaklewskiego - ale takie blędy jak jego można przypisać każdemu z polityków którzy kiedykolwiek brali udział we władzy. Wszyscy równo powtarzacie teksty o grzechach rządów AWS - a jakoś wszycy mają amnezję na pozytywne rzeczy: reformy czy np. obniżenie podatków dla firm.

  Wszyscy krytycy wspaniale powtarzają argumenty tygodnika NIE ...
  Do tego przypomnę, także Panu REDAKTOROWI że ten okrutny Krzaklewski już raz rządził z Tuskiem i platformą w postaci Unii Wolności.....

  Dla MNIE, członka PO TO DZIWACZNY WYBÓR - ale warto trzymać jakiś sensowny poziom argumentów ...