Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Autostrada Warszawa-krzaki

(10)
Za polskie drogi odpowiadają ofermy! – wołał w czasie kampanii wyborczej szef PO Donald Tusk. Dziś jako premier boleśnie się przekonuje, że łatwo powiedzieć, ale zmienić trudniej.
 • 2009-03-25 15:14 | sklerotyk

  Re: Autostrada:Tusku musisz!!!

  Szanowna redakcjo!
  Proszę przypomnieć mi,która to redakcja przed wyborami w 2007r umieściła na swej pierwszej stronie tytuł artykułu jakiegoś pismaka pt:Tusku musisz!
  Za żadne skarby nie mogę sobie przypomnieć! Błagam.pomóżcie mi namierzyć tę gazetę (tygodnik).Będę niezmiernie wdzięczny.
  Pozdrawiam. Wasz stały czytelnik.
 • 2009-03-26 13:23 | Zby$

  Re: Autostrada Warszawa-krzaki

  Droga Redakcjo!
  Przeczytajcie jeszcze raz ten artykuł i odpowiedzcie na proste pytanie - Czy daje on czytelnikowi prawdziwy obraz tego co dzieje się z autostradami w Polsce?
  Po przeczytaniu go powinienem mieć wrażenie, że nic się Polsce nie buduje, że wszystko to tylko plany, że nie rozstrzygnięto żadnego przetargu, i że nic nigdzie się budować na pewno nie będzie. Spoglądam w okno i widzę .że jedna autostrada przez moje miasto już przebiega, a druga się intensywnie buduje. ....a jestem w Polce !!
  Autor powinien się wstydzić tego wypracowania.
 • 2009-03-26 16:53 | HRE

  W Polsce w roku 2008 w sumie drogi klasy A i S oddano do użytku : 207,7 km ( autostrady 65,6 km,
  S 2x2/2x3: 54,6km, S 1x 2 : 87,5 km. )
  Ponadto jeśli chodzi o długośc autostrad, w światowych statystykach Polska zajmuje 23. miejsce ( tuż przed nami plasują się Czesi). Dla mnie nie są to imponujące wyniki.
 • 2009-03-26 18:13 | arsen

  Re: Autostrada Warszawa-krzaki

  Nie rozumiem jak tacy ignoranci jak pan Grzeszak moga pisać o drogach i ktos to w ogóle puszcza. Przeciez ten gość nie ma zielonego pojecia. Nie ma sensu komentować tego artykułu, bo roi sie w nim od ewidentnych błędów, przeinaczeń, półprawd i niecałych prawd (dokladnie w tym stylu wypowiada sie niejaki pan J.Kaczynski. Panie Grzeszak, niech pan poczyta moze na temat odcinka A1 z Czestochowy do Pyrzowic, na temat stanu legislacji sprzed roku i teraz, o ustawie srodowiskowej, jak również o obecnych mozliwosciach kredytowania takich duzych inwestycji i dopiero wtedy zabieraj sie panie ignorancie do pisania. Polecam tez taki artykuł gdzies w inetrnecie "rok na drogach" moze zobaczy pan nieco wiecej niż tylko nicość.
 • 2009-03-27 06:06 | Adalbert

  Re: Takie autostrady jak kandydaci do Europarlamentu ?

  To media wykreowały tą liberalną grupę obiecywaczy z PO. Co z tych obiecanek zostało , to każdy widzi. Mało , że praca ich się nie ima , to propozycje kandydatów do Brukseli z partii rządzącej , a jest nią Platforma, przypomina spis nazwisk na kandydatów na idola telewizyjnego. To jest towarzystwo z balu medialnych elit , a nie działaczy partyjnych reprezentujących naród. Platforma okazała się mało odporna na sukces wyborczy.
 • 2009-03-27 10:22 | lolo#

  Re: Autostrada Warszawa-krzaki

  Cosik wygląda na to, że autor wyciągnął z szuflady pogwarancyjny artykuł i usiłuje nam go sprzedać jako jajeczko prawie swieże. Panie autorze proszę sprawdzic jak ma sie rzeczywistośc na dzisiaj, skonfrontować z tym co Waszeci napisał może z pół roku temu, a potem trzepnąc się w klatę w okolicy mostka i wyznać pokorę: Panie Boże sprzedałem ludowi nieświeży bzdet za co serdecznie przepraszam i obiecuję poprawę.
 • 2009-03-29 15:57 | Mieczsilver

  Re: Autostrada Warszawa-krzaki

  Kochać jak to łatwo powiedzieć.Szulerom politycznym równie łatwo buduje się autostrady.
 • 2009-03-29 18:50 | kierowca busa

  artykuł pisany z Warszawy

  panowie i panie, Warszawa nie pępek świata!

  Jakoś na śląsku powstał odcinek granica-Krzywa (A4), gruntownie odnowiono A4 (krzywa-wrocław) i północną nitkę A18 odbudowano - nie ruszana po wojnie;
  Na śląsku powstaje żwawo A8 - AOW (obwodnica Wrocławia)
  i powstaje żwawo A1 Granica z Czechami (połączenie z dalnicą D1)
  przez Gliwice, do Pyrzowic;

  Ze wy warszawie macie jakąś niemoc, nie psujcie kraju!
 • 2009-03-29 22:29 | horses

  Re: Autostrada Warszawa-krzaki

  Da sie juz przejechac..... tylko trzeba miec dobry samochod.
  Wiskitki-Bolimow jest dostepny ;P
 • 2009-04-21 13:59 | kieorwca smutny

  Re: Autostrada Warszawa-krzaki

  O nie budowaniu autostrad,obowdnic w Polsce można by napisac niezły scenariusz komedii albo tragifarsy!!Największą kpiną jesto,ze w ciagu tych wielu lat od kiedy ględzi się o autostradach,nie stoworzono ani systemu ich budowy (finansowania, technologii),ani prawa(skutecznosc przetargów)ani nie było woli politycznej(cos takiego jak ciagłość w budowie w naszym kraju to kosmos!!)..ammy za to popis chamstwa. głupoty,. beszczelności kolejnych ministrów tzw. infrastruktury,posłów,urzędników!!Zazdroszczę CHORWACJI,Słowenii,Czechom ich dórg..nie wspominam Niemiec,Francji bo to lata swietlne!!Wkurza mnie i drażni,że tyle lat jako kierowca byłem cynicznie oszukiwany,że mamiono mnie jak to PoLSKA POWINNA szybko zlikiwdować zapóżnienia budujac siec nowoczesnych dróg!!teraz wobec wzrostu ilosci aut o kilkaset procent Polskie niby drogi to popis żniwa śmierci i ludzkich tragedii!!!Próbuje się nieudolnie, (znowu!!) nadgonic to olewactwo, zalewajac nas fotoradarami, ograniczeniami, karami itd!!Wychodzi jak zawsze polskie partactwo i amatorszczyzna decydentów!!