Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Muzyka jest używką

(5)
"Lubię się przebrać na scenę. Bez żadnego opakowania może wystąpić tylko bardzo charyzmatyczny muzyk " - mówi pianista i kompozytor
 • 2009-03-25 16:01 | lupus

  Re: Muzyka jest używką

  Keith Jarrett powinno byćnapisane, że przez dwa T na końcu. A przy okazji dziekije za wywiad.
 • 2009-03-25 23:32 | Fanka od zawsze

  Re: Muzyka jest używką - Sen Nocy Letniej

  Kilka lat temu, podczas pisania „Transopery. SEN NOCY LETNIEJ" dla Teatru Muzycznego w Gdyni,.... ale może to jest zapowiedź napisania "Transopery Romeo i Julia"
  Serdecznie pozdrawiam
  Fanka od zawsze
 • 2009-03-27 21:19 | incognitor

  Re: Muzyka jest używką

  Smutny Panie,
  muzyka jest narzędziem i tworzywem. Muzyk czy kompozytor wraz z muzyką przypomina Puchatka płynącego na beczce - raz on panuje nad beczką, raz beczka nad nim.

  I proszę nie opanować wszystkich emocji - to dopiero będzie nudne!
  Z okazji byłych urodzin życzę Panu niedzielenia włosa na szesnastki.
 • 2009-03-29 19:17 | obom

  fanie napisane
 • 2009-05-13 21:57 | eloradanan

  Re: Muzyka jest używką

  super zdjecia,a z tymi biednymi ludzmi w polsce to juz tak jest ze jak zetniesz wlosy to beda pytac i pytac czemy sciąles,zafarbujesz to ze z dlugimi bylo Ci lepiej i tak w kolko,wiec najlepiej miec to gdzies haha, to moze przestana pytac,
  tez lubie sie kulturalnie ubrac idac do teatru czy opery to normalne, tak od dziecka to znam; pomimo ze na codzien trepy,jeansy i rozciagniety sferterrr,ale mam szacunek i traktuje nawet taki eleganto ubior jako rodzaj buntu np.przeciw chamstwu.pozdrawiam