Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Klaus rządzi!

(5)
Po dymisji premiera Czech Topolanka i wzroście znaczenia Klausa Traktat Lizboński może zostać na dobre pogrzebany.
 • 2009-03-26 09:10 | bora

  Re: Klaus rządzi!

  Kaczyński będzie mieć następny pretekst by nie podpisać Traktatu Lizbońskiego nawet jeśli w referendum Irlandzkim przejdzie.
  Moim zdaniem Prezydent Kaczyński ma możliwość wariackiego czy też histerycznego wspierania Klausa.
 • 2009-03-26 12:53 | Levar

  Re: Klaus rządzi!

  Nareszcie jakas pozytywna wiadomosc. Cos jakby swiatelko w tunelu.
  Czyzby poczatek konca eurokolchozu?
  Miejmy nadzieje.
 • 2009-03-26 14:25 | qmac

  Re: Klaus rządzi - i bardzo dobrze

  http://www.klaus.cz/klaus2/asp/default.asp?CatID=xJmgUVdK&catP=10&textID=0

  Wiadomosci dostepne na stronie web Prezydenta Republiki Czeskiej nastrajaja optymistycznie - oto w tej czesci Europy jest polityk który umie trzezwo myslec i co wiecej w przystepny sposób swoje poglady prezentowac. Jak szkoda ze jest on Czechem - my mamy zgranych tandeciarzy (Tusk) albo wykladowców francuskiego Savoir Vivre´u na ukrainskich uczelniach - DNO !
  Czekam na wyliczenie wszystkich zalet tego gniota którego tak Autor zachwala !!! Jakie mamy miec korzysci ze spuszczenia do kanalu niepodlegolsci RP !??
 • 2009-03-26 16:14 | Tichy62

  Re: Klaus rządzi!

  No i dobrze. Koniec z tym biurokratycznym potworkiem-nowotworkiem. Zamiast kilku stron określających podstawowe zasady (wolności obywatelskie i gospodarcze) mamy ponad 200 stron urzędniczego bełkotu. Najlepsze są "Tabele ekwiwalencyjne"

  Jak ktoś mi nie wierzy to niech przeczyta (wpisujesz w google "traktat lizboński" i po chwili obcujesz z tym bzdetem).
 • 2009-03-29 12:15 | Anro

  Dziwne, że wśród "tandeciarzy" nie znalażli się najwięksi z nich - to jast bracia Kaczyńscy. To oni (podobnie jak autor komentarza), posługują się wyblakłym frazesem zagrożenia lub utraty niepodległości RP, zagrożenia wc itp., nie dostrzegając grożby całkowitej marginalizacji Polski ,gdyby znalazła się poza Unią. Tylko silna Unia Europejska może sprostać potęgom gospodarczym zglobalizowanego świata i takim kolosom jak Rosja, Chiny czy Stany Zjednoczone. Czy Francja, Niemcy, Włochy itd. wzmacniajac Unię tracą niepodległość? Czy bez unijnej kasy istniała by możliwość nadrobienia zapóżnień cywilizacyjnych? Radzę pamiętać, jak wyglądała Polska 20 lat temu. Tylko krótkowzroczni , zaściankowi populiści mogą bać się silnej Unii, a takimi są Kaczyńscy, Giertych i reszta.