Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rywale Ziobry w eurowyborach

(3)
Zbigniew Ziobro, Joanna Senyszyn, Róża Thun i Janusz Onyszkiewicz zmierzą się jako liderzy list w okręgu małopolsko-świętokrzyskim.
 • 2009-03-26 12:06 | bukwa

  Re: Rywale Ziobry w eurowyborach

  Jestem ciekawa tych wyborów ! Czy będę mogła powiedzieć odpowiedzialni , czy wyborcy inteligentni inaczej. Oczywiście mówię o sympatykach Ziobry, którego nie zatrudniłabym w mojej firmie sprzątającej nawet jako wyciskacza mopów.
 • 2009-03-28 06:25 | Wojciech

  @ bukwa -W swojej firmie sprzątajacej to waść powinien wyciskać resztki oleju z własnej łepetyny.
  "Wyciskacze mopów" mogą to również zrobić za "bukwe" po godzinach.
 • 2009-05-20 08:07 | wsikora62

  Oj Wojciechu, nerwy popuszczają przed wyborami. Wzorem wodza JK, który swoją siermiężność obycia zaszczepił całej swej partii, jest Pan opryskliwy i zadziorny. A świat jest przecież taki piękny i pogoda do tego wspaniała. Nie szkoda Panu zdrowia na te zgryźliwe polemiki?