Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Larum grają

(2)
Sporny mit sienkiewiczowski
 • 2009-03-26 14:42 | bjr

  Re: Larum grają

  "Trylogia" for ever - świetne podsumowanie :) Klata jest jednym z największych buntowników współczesnego teatru polskiego, z ogromną chęcią popatrzyłabym sobie na jego walkę z naszymi ojczystymi maniami, kompleksami i bzikami ("Koń, szabelka i na czołgi!"). A pod spodem Sienkiewicz, bardzo bardzo interesujące.
 • 2013-04-08 03:38 | Natalia

  Re:Larum grają

  Wlasnie wrocilam z teatru. Chcialam juz wyjsc po pierwszej przerwie ale, z szacunku do aktorow, zostalam do drugiej. Wiecej nie dalo sie wytrzymac.
  Szkoda niedzielnego wieczoru na taki gniot...