Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

wywiad z Magdaleną Środą

(2)
2009-03-29 14:34 | muni
W niedzielę, 29 marca o godzinie 22.00 w studenckim Uniradiu (www.uniradio.pl), wyemitowany zostanie wywiad z profesor Magdaleną Środą - pełnomocnikiem do spraw równego statusu kobiet i mężczyzn w rządzie Marka Belki, filozofką, etyczką oraz publicystką. Pani profesor opowie m.in. o swoim starcie w najbliższych wyborach z list Porozumienia dla Przyszłości oraz sytuacji po lewej stronie sceny politycznej. Wywiadu można wysłuchać za pośrednictwem strony internetowej radia.

www.uniradio.pl

Zapraszam!