Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Teraz Gdańsk

(5)
Pomorze dało Polsce dwóch prezydentów, dwóch premierów, licznych ministrów i parlamentarzystów. A co Polska dała Pomorzu?
 • 2009-03-30 08:17 | Thar

  Re: Teraz Gdańsk

  Pan Tusk jest Kaszubem nie Gdańszczaninem.Swoją drogą z samego Gdańska kaszubi zrobili swoją drugą ojczyznę.
 • 2009-03-30 10:11 | gdn

  niekomunistyczny prezydent

  pierwszy niekomunistyczny prezydent sopotu nazywa się ledóchowski, wypada sprostowac i przeprosić
 • 2009-03-30 15:59 | Marzena

  Re: Dla Gierka Katowice, dla nich Gdańsk ?

  Jak się okazuje desant na Warszawę jest zawsze "towarzyski". W historii bywały desanty
  z różnych miejsc , zaczęło się od desantu spod Lenino, a skończyło na desancie Gdańskim. Ten ostatni "towarzysko" zupełnie beznadziejny. Same zarozumialce i aroganty, cierpiące na przerost ambicji. Trzeba próbować zmienić tę towarzyską ferajnę , która popiera się wzajemnie udając przeciwników politycznych. W polityce kadrowej marazm. Sztucznie przedłużany nabór kombatantów dobieranych na stanowiska ministerialne z łapanki , daje efekty takie jakie widzimy.
 • 2009-07-03 23:43 | antygłupek

  Jak się nazywa ???
 • 2009-07-03 23:58 | obserwator9

  "A co Polska dała Pomorzu?" Bez jaj !!!

  Dziękujemy za te "osobistości" ale pytanie powinno brzmieć: "Co ci ludzie zrobili dla Polski i jej obywateli" !!!! Jak dotąd to jakoś nic konkretnego niestety :( Tylko ogołocenie kasy państwowej (wysokie pobory) jest ich "zasługą" :( Takich "osobistości" to nie chcemy !!!