Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wybory do Europarlamentu. Głosuj mądrze. Nie głosuj na jedynkę.

(1)
2009-03-31 15:59 | Małgorzata
Kto pierwszy ten lepszy o to hasło tej wyborczej wiosny!
Politycy pochylili się nad samymi sobą. W ciszy swoich umysłów, w blasku gabinetowych parkietów, wpisali się na pierwsze miejsca list wyborczych. W skupieniu i powadze, bez względu na pochodzenie, rasę i światopogląd postanowili sami wybrać się w nadchodzących wyborach do Europarlamentu.
Na potrzeby wszystkich partii stworzono wybory w systemie zero jedynkowym- czyli inaczej mówiąc- nawet zero wygra z pierwszego miejsca!
Wyborco nie daj się nabrać! Głosuj mądrze! Nie głosuj na jedynkę!.
Ogólno-polska akcja wyborcza Głosuj mądrze! Nie głosuj na jedynkę! Rozpoczęta!
Przyłącz się do nas i Ty drogi czytelniku, bez względu na to z jakiej jesteś opcji politycznej.
Małgorzata.