Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sposób na kryzys w nieruchomościach

(2)
2009-03-31 17:19 | DM
Zastanawia mnie w jaki sposób ludzie w czasie kryzysu ogłaszają swoje nieruchomości na sprzedaż. Najczęściej można spotkać sie z ofertą napisaną na płocie, lub obskurnej dekturze na nim zamocowanym. Osoby bardziej przedsiębiore wieszają banery na balkonach. Sprzedający nie doceniają siły internetu. Ogłaszając się lokalnie ograniczają swoją ofertę do sąsiadów i ludzi przejeżdżających obok. Trudno sobie jednak wyobrazić, iż ich oferta jest widoczna w Anglii lub Irlandii, gdzie spora liczba rodaków poszukuje działki, domu lub mieszkania, do którego chciałaby w Polsce powrócić. Tymczasam, sposób na kryzys w nieruchomościach jest moim zdaniem bajecznie prosty. Wystarczy w google wpisać: Nieruchomości na sprzedaż przez właściciela albo bez pośredników i zamieścić ogłoszenie samemu, bez płacenia agentowi, który zrobi to samo za kilkanaście tysięcy złotych.

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=Nieruchomo%C5%9Bci+na+sprzeda%C5%BC+przez+w%C5%82a%C5%9Bciciela&btnG=Szukaj+w+Google&lr=