Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Droga do Gibraltaru

(6)
Generał Władysław Sikorski nie był na tyle liczącą się postacią, aby wymóc na Wielkiej Brytanii i USA prowadzenie wobec ZSRR polityki zgodnej z polską racją stanu. Dlatego jego śmierć nikomu nie mogła przynieść politycznych korzyści.
 • 2009-04-01 12:54 | cer

  Re: Droga do Gibraltaru

  Autorze, albo jesteś ignorantem, albo służysz jako pionek lewicowej Polityce - bojącej się, żeby ktoś nie domyślił się prawdy. W obydwu przypadkach źle to świadczy o Twojej osobie.
 • 2009-04-01 12:57 | der

  Re: Droga do Gibraltaru

  Kłamliwa propaganda - wstyd, autorku! To bardzo pasuje do profilu PRL-wskiej gazetki.
 • 2009-04-03 23:40 | momo

  der i cer , Autor niewątpliwie łże . Jest pewno na pasku KGB /FSB/ . Prawda jest taka , że II Wojnę Światową wygali nie żadni "Sowieci " a nasi chłopcy z lasu , co to po nim z giwerami latali . To oczywistość ! Tylko tzw. komuchy zataiły to przed nami . Knują do dziś - co widać ! Ale Wy z pisowskiego zaciągu , już widzicie naszą katolicką Polskę od Hawru po Władywostok !!! Godłem Polski będzie dwugłowy orzeł z twarzmi braci / sorry Braci / , a hetmanem wielkim - Gosiewski , po straceńczej szarży naszej husarii na wszelką liberalno - bolszewicką swołocz ! ..... A w domu i partii wszyscy zdrowi ??? Do psychiatryka nie wzywali po przepustce ???
 • 2009-04-06 17:18 | Boruta

  Re: Droga do Gibraltaru

  Dobry text!
 • 2009-04-18 12:23 | KatarzynaTS

  morno, gratuluję. Wspaniały komentarz, ale wydaje mi się, że zapomniałeś o czymś bardzo ważnym. W sprawę z pewnością byli też zamieszani templariusze, a cała historia łączy się z próbą zdobycia lub zniszczenia Graal, czyli jak wszyscy wiemy pilnie strzeżonego potomka Merowingów, który udawał, że wsiada do samolotu, ale nie wsiadł, więc teraz jego dane osobowe ukryte są w teczce przechowywanej i po raz kolejny utajnionej przez Brytyjczyków. Pozostaje pytanie - jakiej narodowości byli agenci Zakonu Syjonu, którzy maczali palce w całej aferze? Żegnam tradycyjnym zawołaniem prawdziwego Polaka: "Na Kijów, brateńki".
 • 2010-01-17 06:19 | horher

  Re:Droga do Gibraltaru

  Skoro odtajniono nareszcie akta agenta Zigzaga ( Ben Macintyre napisał własnie na tej podstawie książkę właśnie pod tytułem Agent Zigzag) - to i odtajnią kiedyś sprawę Gibraltaru. Tak myślę.