Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Bogaci i bezwstydni

(5)
Milionowe premie dla menedżerów upadającego giganta ubezpieczeniowego American International Group (AIG) to było już za wiele. Ruszyła fala gniewu ludu.
 • 2009-04-03 09:04 | pxl666

  Re: Bogaci i bezwstydni

  wladza deprawuje, wladza absolutna deprawuje absolutnie, podobnie jest z bogactwem. nie od dzisiaj wiadomo ze bogaci uwazaja sie za lepszych od tych niebogatych. konkludujac - zadna niespodzianka - publiczna kasa w prywatnej kieszeni to nie nowosc i nie po raz ostatni. pozostaje tylko miec nadzieje ze predzej czy pozniej tlum dopadnie takiego delikwenta, obleje go benzyna i podpali - straszne??? wobec bezmiaru arogancji wladzy w "demokracji" lincz jawi sie jako jedyna skuteczna forma sprawiedliwosci - prawo jak widac jest bezsilne. podczas gdy miliony traca domy w panstwie propagujacym konsumpcjonizm absolutny (usa) setki napychaja sobie kieszenie choc ich majatki juz od dawna pozwalaja na zycie bardziej niz wystawne, taki rat race na szczycie, juz nie wystarczy miec gulfstreama, nalezy kupowac co roku nowego, aby zle nie poczuc sie w towarzystwie. owszem wszyscy "cywilizowani" ludzie zapominaja ze takie praktyki powszechne sa np w afryce, ale oczywiscie afryka to nie europa czy usa wiec tam "nas" to nie boli.

  na koniec dodam - moze skala zjawiska przeraza ale tak bylo, jest i bedzie, wszak homo homini lupus...
 • 2009-04-03 12:46 | specuch

  Re: Bogaci i bezwstydni

  słaby artykuł....mizeria
 • 2009-04-03 15:24 | Bejotka

  Re: Bogaci i bezwstydni

  Coraz bardziej wygląda na to, że kapitalizm jest nienaprawialny...
 • 2009-04-04 12:08 | dieb

  Re: Bogaci i bezwstydni

  10 najlepszych-chyba w zlodziejstwie i oszustwie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 • 2009-04-04 12:17 | denis

  Re: Bogaci i bezwstydni

  Czas ukrecic leb tej hydrze,przyklady mamy :rewolucja francuska i rosyjska-wypalic zelazem to scierwo,bo inaczej ta horda nas pograzy w wojnie i nedzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!