Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Walc z pamięcią

(2)
Rozmowa z Arim Folmanem, reżyserem wchodzącego na nasze ekrany animowanego dokumentu 'Walc z Baszirem'
 • 2009-04-04 11:02 | wiechu

  Re: Walc z pamięcią

  Pamietam ze w trakcie powstania warszawskiego ,niemcy wyslali ukraincuw czy łotyszy do kturejs z dzielnic warszawy by ci zrobili tam czystke !
  Nie jestem pewien ale slyszalem ze zamordowali 100tys cywilów ?

  Czy Niemcy moga tez nakrecic taki Film ,jak to mordowali łotysze a zwykly przecietny zołnierz Niemiecki nie wiedział o tym ?
 • 2009-04-17 21:23 | grzehu

  no nie wiem. niech nakręcą to zobaczymy. Jeśli będzie tak dobry jak ten, to nie mam nic przeciwko.