Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

NADZÓR NAD PRACĄ RZĄDU I SEJMU RP.

(1)
2009-04-05 19:32 | znajomy
Wzwiązku nad nagminnym i nagannym sprawowaniem władzy postanowiłem zawiązać partjwę nadzorczą nad tymi Państwowymi instytucjami . Sprawa jest bardzo prosta tylko politycy i pupile to wszystko komplikują ze szkodą dla całego społeczeństwa , a napędzając kase podstawionym osobą i firmą i mam na myśli konkretne osoby jak i firmypowiązane z ministerstwami iGPW. Nadszedł czas aby każdy zajmujący stanowiska Państwowe zdał sobie sprawę z tego że jest TYLKO PRACOWNIKIEM i całkowicie odpowiada za swoje decyzje jak i czyny. POLSKA to nie prywatny folwark a obywatelt to nic .SFERO ŻĄDZĄCA NADCHODZI WASZ CHANIEBNY KONIEC .DOMAGAM SIE RORLICZENIA WSZYSTKICH RAZEM I WSZYSTKICH Z OSOBNA. Po zebraniu tysiąca podpisów zaczynamy swoją działalność łączne z człkowitą kompromitacją RZądu