Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Resort online - czyli ranking stron rządowych

(4)
Strony internetowe polskich ministerstw są dla ludzi. Jest to prawda, którą urzędnicy odpowiedzialni za ich tworzenie powinni sobie powiesić na tablicach korkowych w gabinetach. Bo na razie zapominają, że trzeba odpisywać na e-maile, pamiętać o niepełnosprawnych i pisać językiem zrozumiałym dla internatów.
 • 2009-04-05 20:00 | Waldemar Mazurek

  Re: Resort online - czyli ranking stron rządowych

  Witam,
  wypada nadmienić, iż projekt graficzny oraz warstwę kodową serwisu internetowego dla Ministerstwa Sprawiedliwości wykonała w 2007 roku Agencja Interaktywna GRIT z Gdańska. Cieszymy się, że nasz skromny wkład w ministerialną witrynę przyczynił się do najwyższej lokaty w Państwa rankingu.

  Pozdrawiam,
  Waldemar Mazurek {www.grit.pl}
 • 2009-04-12 10:31 | jj

  Takiej manipulacji nie widzialem juz dawno. 2 firmy na ktorym zalezy na zmianie wykonawcow ocenia subiektywnie strony i naciska rzad a to publikuje tygodnik "polityka".

  Niesamowite. Zadnych zasad. Jezeli w 2009-2010 roku ID i Janmedia dostanie kontrakt na ktorakolwiek ze stron internetowych Ministerstwa, wydawnictwo Polityka bedzie juz dla mnie wylacznie sprzedajnym brukowcem.
 • 2009-04-12 10:32 | gor

  Re: Resort online - czyli ranking stron rządowych

  Strona Ministerstwa Sprawiedliwosci ktora tak wysoko zostala oceniona nie powieksza czcionki tekstu mimo ze posiada przyciski. Zamiast tego zwieksza bezsensownie odstepy miedzy liniami tekstu. Co Ci eksperci Polityki wlasciwie co oceniali ?
 • 2009-06-12 15:19 | ehhh

  ministerswo sportu... tak wysoko?

  ...ten flash na stronie wymienionej w tytule, jest straszny :) ...najładniejszą stronke to ma chyba Ministerstow Kultury....