Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Namawiam do nienamawiania

(5)
Nawoływanie do bojkotu TVP i to 3 maja wydaje mi się przesadą i nadużyciem
 • 2009-04-06 16:07 | Marianna

  Re: To obłęd jednej tylko grupy ...

  Prezes Farfał jest legalnie wybranym szefem telewizji publicznej i ma poparcie tej grupy ludzi którzy go tam wybrali. Ci zaś mają poparcie wyborców, jeżeli demokracja nie jest fikcją ? Ta nadreprezenatacja , złożona z kilku stetryczałych artystów , pieszczochów poprzedniego reżimu jest zastanawiająca. O co im chodzi ? Czy czują się zagrożeni jako quasi mafijna nadreprezentacja ?
 • 2009-04-06 20:11 | ossa

  Re: Namawiam do nienamawiania

  Jeszcze nie tak dawno - i to warto pamiętać - obok Farfała zasiadali w Zarządzie TVP: Wildstein, Siwek, Bochenek, Urbański. Wildstein nawet publicznie go bronił przed zarzutami o zafajdaną przeszłość, teraz jeszcze bardziej ośmiesza się, udając ofiarę Farfała . A cały ten, z przeproszeniem, zarząd ustanowili czyści jak łza bracia Kaczyńscy i ich niedawni sojusznicy: Giertych i Lepper.
 • 2009-04-08 00:05 | No pasaran

  Re: Namawiam do nienamawiania

  Typowe siedzenia okrakiem na barykadzie, kiedy nazista rzadzi wazną instytucją w kraju.
 • 2009-04-08 00:06 | ol

  Re: Namawiam do nienamawiania

  Żenujący artykuł. żenujący.
 • 2009-04-08 11:12 | Telewidz, słuchacz

  Re: Namawiam do nienamawiania

  No cóż " upolitycznione publiczne media "z czasów przed Kaczyńskimi były niczym w porównaniu do czarnej ery braci K.. Jeśli teraz nimi rządzą ich koalicjanci, nic nie może mnie zaskoczyć poza tym ,że istotnie więcej teraz pluralizmu. Fakt nad bojkotem trzeba się zastanowić ale nie zapominajcie że zmiany ,Które obecnie zachodzą to leczenie dżumy cholerą. Zamiast tego proponuję obywatelską akcję wspierania zmian porzez nową ustawę o publicznych mediach.