Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wytopione z lodu

(1)
Ocieplenie klimatu wyzwoliło proces, który jeszcze wzmocni efekt cieplarniany.
  • 2009-04-07 15:08 | Never

    Re: Wytopione z lodu

    kilka lat temu klimatolodzy postawili w stan gotowosci caly swiat grozac globalnym ociepleniem wywolanym dzialalnoscią ludzi. Całkiem niedawno mozna bylo przeczytac o zaobserwowanym niewielkim ochłodzeniu klimatu wywolanym ,,chłodną fazą słońca" dzis z powrotem o globalnym ociepleniu i jego następstwach. Naukowcy nic nie wiedzą albo chcą zrobić ludziom wodę z mózgu, i przy okazji zarobic miliony dolarółw, a kazdy ekspert ma inną tezę