Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mularczyk skarży Drzewieckiego

(2)
Minister sportu stanie przed komisją etyki poselskiej.
  • 2009-04-07 16:03 | Bobas

    Re: Mularczyk skarży Drzewieckiego

    W tym zbiorowisku wytworów dzisiejszej „heraldyki”, której twórcami jawią się zaprezentowani w doniesieniu politycy, zastosowanie pojęcie „prostaka” nie stanowi dla mnie odchyłki, powodującej obrazę adresata, którego miałoby to dotyczyć. Socjologicznie da się to uzasadnić i obronić. Gwałtowne przejście z jedynie stosowanej formy „towarzyszowania” na takie bogactwo innych form tytularnych dla wielu jest pewnego rodzaju szokiem. W końcu nie tak to odległe czasy, kiedy pojęcia „chłop” i „cham” stosowane były synonimowo.
  • 2009-04-07 19:09 | niusiek

    Re: Mularczyk skarży Drzewieckiego

    Pan Mularczyk zdaje się nie odróżniać byłego premiera od urzędującego/aktualnego/premiera.Cóż,ręce opadają!