Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Powaga staniała

(1)
Finansowanie partii z budżetu: premierowi chodziło raczej o poklask
  • 2009-04-10 19:27 | wuha

    Re: Powaga staniała

    Pani Janino! Odebrałem Pani tekst, jako przekorę. Przecież Pani doskonale wie, że D.Tusk, to polityczny hochsztapler. Nie ma on żadnej koncepcji rządzenia. Tym bardziej wizji państwa. Stąd od czasu do czasu wyskakuje z kretyńskimi pomysłami. Proszę by dokładnie się przyjrzała Pani mu podczas jego wystąpień. Rozbiegany wzrok nie potwierdza tego co mówi. Obłuda i zakłamanie wychodzi z każdego gestu, słowa. A tak poważnie, to rządzenia nie można się nauczyć na styropianie.