Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mojzesowicz stawia Kaczyńskiemu ultimatum

(1)
Mojzesowicz: Albo Czarnecki, albo ja.
  • 2009-04-14 17:16 | bez robotni z przymusu

    Re: Mojzesowicz stawia Kaczyńskiemu ultimatum

    wy idioci walczycie o swoje koryta a naród w biede wpędzacie nikt kto logicznie myśli nie pójdzie do tych wyborow bo nie ma na kogo głosować tylko myślicie o swojej kabzie a my bezrobotni po 38 latach pracy zyjemy za marne grosze taki raj nam sprawiliście powinniście sie wstydzc ,dzieci kończą studia i pracują za marne grosze jak niema znajomości a wy o stołki walczycie , a gdzie ci ludzie co nie mają szkoły ,bo są mniej zdolni ,o tym sie nie mówi , popadają wdepresje , ile ludzi popełnia samobójstwa ,bo niema pracy lub ją traci nad tym sie nie myśli ,zaczynijcie patrzeć trzeżwo na realia dzisiejszego życia i pomyście o ludziach którzy zaufali wam że coś zrobicie ,was wszystkich spakować i na marsa wysłaać i tam sobie rządżta ,ta demokracja to tylko dla was a nie dla ludzi normalnych ,wy żyjecie w luksusach a my wpadamy w coraz większą biede jeszcze macie mało i teraz tylko spory o te wielkie eurusy gdzie można zarobić za friko w euro parlamęcie ,wstydzcie sie bo tu odechciewa sie żyć patrząc na wasza walke tylko oswoje nabijanie kont i wciskanie ludziom ciemnoty że coś robicie dla polski wstyd i hańba bez robotni z prrzymusu