Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Bliżej do pokoju

(9)
W dziesięcioletnim boju o PZU odnieśliśmy pierwszy sukces.
 • 2009-04-17 21:06 | Marzena

  Re: do Polski musi wrócić własność , czyli wolność

  Globalni cwaniacy wykonali kilka skoków na polska własność narodową . Globalizm runie za kilkanaście miesięcy . Trzeba być przygotowanym na taką ewentualność i przygotować komisarzy do przejęcia tych instytucji w Polsce, które ogłoszą bankructwo globalne.
  Efekt domina już działa i nikt go nie zatrzyma.
  PZU zawsze było polskie i musi polskie pozostać . Gdzie ci polscy mężczyźni , gdzie są ci polscy patrioci ?
 • 2009-04-17 23:57 | polski męszczyzna

  Może jednak Eureko sprawniej pokieruje PZU niż prezesi z teczek.
  Z resztą umów trzeba dotrzymywać a państwo to nie agent ubezpieczeniowy.

  Ja bym oddał PZU nawet z dopłatą!
 • 2009-04-18 02:52 | marzena

  @ polski mężczyzna,
  To polski mężczyzna całą gębą, gdzie ci mężczyźni którzy zrozumieją , ze w XXI wieku , aby podbić kraj, czyli go skolonizować , to nie potrzeba żołnierzy z Legii Cudzoziemskiej, ponieważ obecnie, tę robotę, wykonują urzędnicy bankowi , czyli "prawdziwi mężczyźni". Polska to jest coś więcej niż stado z orwellowskiego kołchozu.
  Trzeba mieć poczucie dumy i odrobinę szacunku dla własnej rodziny, która ten kraj tworzyła i za niego przelewała własna krew. Nikt z zewnątrz tego nie zrozumie , a więc nikt z zewnątrz nie powinien wyciągać ręki po polską własność.
 • 2009-04-18 10:27 | @mario

  Zanim nastąpi u ciebie podobnej jakości erupcja intelektualna powinieneś zastanowić się nad tym czy to co piszesz ma zwiazek ze zdrowym rozsądkiem i empiryczna wiedzą. Kierowanie się emocjami narodowymi i takimi innymi prowadzi najczęściej do klęski.
 • 2009-04-18 22:52 | momo

  Polski "męszczyzno", mam nadzieję , ze błąd robisz celowo . Chodzi o to , że ta umowa była głupia i niepotrzebna . Już wtedy było wiadomo , ze powstaną OFE , dajace kupę kasy ! Sama prywatyzacja NIC nie dawała . Trochę kasy do Buzkowego dziurawego budżetu ! Eureko było zlepkiem małych firm , mniejszych od PZU . Prywatyzacja była ewidentnie "umoczona " - np. nagłe odwołanie Chronowskiego , i pospieszne odsprzedanie pakietu wiekszościowego przez Kamele Sowińską . Sprawa ewidentnie śmierdząca ! A wszystko to pod okiem najgorszego premiera III RP - Buzka , który jak zwukle nic nie wiedział . Co innego sprzedaż przestarzałego FSO - nowy nabywca zapewnia zupełnie nowe technologie , ale tu ??? Jeden wielki przekręt . Jeden z wielu . A Buzuś odpoczywa teraz w Brukseli za duże pieniądze !
 • 2009-04-20 12:44 | polski męszczyzna

  Bardzo cieszę się z Waszych tak bogatych odpowiedzi.
  Odwoływań do przelanej krwi, straży granic ....

  Niestety to my wybraliśmy pośrednio tego ministra. On podpisał porozumienie z Eureko
  A ponieważ jesteśmy PAŃSTWEM PRAWA a nie Somalią to umów się dotrzymuje.

  Gdyby było inaczej do setek tysięcy mieszkań mogliby wejść teraz komornicy wysłani przez developerów domagając się wyższych cen z powodu odwołania swojego przedstawiciela.
 • 2009-04-21 15:20 | Adalbert

  Re: Bliżej do pokoju, czy zapowiedż kapitulacji

  @ polski mężczyzna
  "Pisze pan, umów się dotrzymuje" - tak szczególnie Jałtańskich i wielu innych zawieranych przez "cywilzowany zachód", a oddających Polskę w długoletnią niewolę.
  Jako dorosły "polski mężczyzna" komentuje pan bezwzględną politykę cyników jak kobieta domagająca się opieki ze strony Eureko. To były premier Buzek pownien wyjść z polityki patrząc na polski dramat powtórnego zniewolenia.
 • 2009-04-27 22:51 | Silesia

  Może jednak Eureko sprawniej pokieruje PZU niż prezesi z teczek.
  Z resztą umów trzeba dotrzymywać a państwo to nie agent ubezpieczeniowy.

  Ja bym oddał PZU nawet z dopłatą

  Chrzanisz jakieś frazesy - pewnie po kilku piwach - o dotrzymywaniu umów więc jak przyjda do Ciebie złodzieje i podsuną ci umowe, że kupuja za złótówke na przykład twój rower - to Ty możesz taką umowe podpisać, ale nie waż sie bełkotać o najbogatszej firmie ubezpieczeniowej w tej części Europy, z 200 letnią historią, prawdziwego klejnotu w polskiej tradycji gospodarczej, na dodatek srającej złotymi jajkami. Jesteś polskim dupkiem, a nie polskim mężczyzną, prawdziwy męszczyzna z trocinami w głowie. A MASZ Z CZEGO DOPŁACIĆ tym złodziejom z Eureko, bo może chcesz pożyczyć??????
 • 2009-04-27 23:03 | Silesia

  Nie używaj przymiotnika polski, ty kompromitacjo podstawówki, która dała Ci świadectwo ukończenia szkoły. A prawdziwi polscy mężczyźni powinni skpać ci, to w co kopie się takim durniom. Jesteś jakims pociotkiem pięknej Kamel???