Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyrównanie szans dzieci z miast

(1)
2009-04-17 22:25 | mieszczuch
czy ktoś popiera moją opinie i uważa że rząd wykłada za dużo pieniędzy na rolników podczas gdy w miastach widać coraż większą biedę? rolnicy mają łatwiej i to nie fair . Rozumiem że sa tacy którym trzeba pomóc ale...Uważam że to poprostu kradzież państwa w biały dzień i to na legalu. Dopłaty do wszystkiego ,stypendia,pozyczki bezprocentowe i bezzwrotne, szkolenia itp . Nie mam nic do rolników bo to czasem nawet równi goscie ale prosze Was nie mówcie że życie rolnika jest trudne i ciężkie ponieważ trzeba być kompletnym baranem żeby robić coś co się nie opłaca , jak rolnikom się nie chce to mogą szukać innej pracy wolny kraj...