Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ostrzegawcza herbatka

(3)
Przeciwnicy Obamy uważają go za kryptosocjalistę, który przygotowuje dalsze podwyżki i zamach na swobody obywatelskie.
 • 2009-04-18 14:48 | vdm

  Re: Ostrzegawcza herbatka

  Gospodarzu, a gdzie wy byliscie kedy prezydentem byl Bush. Bush zgwalcil amerykanska konstytucje ponad 800 razy. Swobody obywatelskie doprowadzil do nanjizszego poziomu od czsow drugiej wojny swiatowej. W US jest 16 agencji szpiegowskich, przypomne ze Hitler mial tylko trzy a Stalin jedna. Zadnej z nich nie stworzyl Obama.

  Obama z drugiej strony, zabronil tajne wieziena i wieziena ludzi bez oskarzen, zabronil tortur, nakazal zamknac Guanmtanamo. Pozwolil wolnym amerykanom podrozowac na Kube, rowniez planuje zakonczyc system z podsluchiwaniem i przechwytywaniem prywatnej korespondencji amerykanow.

  Skad wiec the brednie !!!! ze planuje ograniczenie swobod osobistych. To jest skandaliczne !!!
 • 2009-04-18 19:33 | mario

  a co mnie interesuje obama gdy u nas dzieje się żle
 • 2009-04-19 22:16 | roman_32

  vdm,
  Zacznij myslec logicznie. Ja zyje w USA i nie dostrzeglem ograniczenia swobod obywatelskich przez GWB. Natomiast lewicowcy maja to we krwi i chca z wolnych ludzi uczynic conajmniej polniewolnikow, jakich w IL jest tysiace. Sa latwo podatni na manipulacje i stanowia bezmyslny elektorat wyborczy. Tylko tacy ludzie mogli wybrac kilka razy obecnego majora Chicago jak i T. Strogera na szefa powiatu Cook. Oglupianie ludzi to jest to, co najlepiej potrafi partia demokratyczna.