Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

W poprzek i na przekór

(4)
Inaugurując każdej wiosny akcję stypendialną – w tym roku już po raz dziewiąty – przychodzi nam ubolewać nad sytuacją polskiej nauki, ta rytualność bywa frustrująca.
 • 2009-04-18 22:21 | ISI

  Re: W poprzek i na przekór

  Ubiegłoroczna praca zespołu opublikowana w „Plos Medicine” ma imponującą liczbę cytowań. To najlepsza zapłata za nieprzespane noce i weekendy spędzone w laboratorium.

  Duzo nie trzeba - liczba cytowan = 0
 • 2009-05-03 19:13 | w

  hmmm,
  dzisiaj ma już 8, szybki przyrost jak na dwa tygodnie
 • 2009-06-16 03:06 | MK

  Wedlug ISI liczba cytowan wynosi 0. Google scholar podaje 9 ale wiekszosc to komentarze lub korespondencja do czasopism. Czyli raczej slabo, ale poczekajmy, bo cytowanie zaczyna sie po dluzszym czasie...
 • 2009-10-28 15:59 | Pawel

  wedlug ISI liczba cytowan na dzien dzisiejszy - 28.09.2009 to 1 SZTUKA!!!
  Beata Igielska, współpraca Ewa Wilk - WSTYD!!!!!!!