Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ekspert od Palikota

(2)
PiS ma swojego specjalistę od Janusza Palikota.
 • 2009-04-20 22:56 | Jermar2

  Re: Ekspert od Palikota

  Bo kto NAMI RZĄDZI ?

  1. Waldemar Pawlak - wicepremier, goły i wesoły. A miał latyfundia, dom, udziały, pełne konta, limuzynę jeszcze niedawno. Majątek przepisany na konkubinę i rodzinę. Pytam, dlaczego?

  2. Donald Tusk - premier, w domu którego mówiło się po niemiecku.

  3. Vincent Rostowski - minister finansów. W chwili otrzymania teki nie posiadał polskiego dowodu osobistego i PESELU. Szetyna mu je wyrobił. Ten okaz przedsiębiorczości ma majątek rozrzucony po Europie, ale nie w Polsce. Podatkami zasila obce państwa. Jego aktualne c.v. to kuriozum na miarę światową.

  4. Aleksander Grad - minister skarbu. Spec od wyprowadzania pieniędzy z tegoż skarbu do spółki swojej żony drogą sterowanych przetargów.

  5. Janusz Palikot - członek komisji Przyjazne Państwo, twarz PO, hochsztapler wyborczy, który wjechał do sejmu na własnym majątku.

  I WIELU, WIELU PODOBNYCH
 • 2009-04-21 03:05 | Marianna

  Re: a sposób finansowania kampanii wyborczej ?

  Sprawa finansowania kampanii wyborczej posła Palikota musi być rozwiązana, ponieważ dotyka istoty systemu demokratycznego ? Jeżeli "studenci i emeryci" dają tysiące złotych , a sami nie mają żadnych oszczędności, to jest to naganne , nawet jeżeli "studenci i emeryci" załgają się przed sędzią na amen, a nie można ich zmusić torturami do przyznania się do oszustwa i chęci zarobienia paru złotych.
  Czy Platforma która deklarowała zmianę obyczajów , tego nie dostrzega ?