Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Obama - "Wielkie Oszustwo" (film dok.)

(1)
2009-04-21 22:28 | webo
Czy widzieliście film "Obama - Wielkie oszustwo" ???

http://pl.sevenload.com/filmy/lnYN3xQ-Obama-Wielkie-Oszustwo-Alex-Jones

To film dokumentalny niezależnego dziennikarza, pokazującego kłamstwa Obamy i jego działalność przeciw nie tylko gospodarce USA, ale gospodarce Europy i w tym Polski... Jeśli argumenty są prawdziwe, to nie jest to afera, ale BOMBA ATOMOWA!!!!

Sami zdecydujcie co sądzić o tym filmie.... I czy warto rozmawiać o problemie Banku Światowego i nowej Światowej Waluty... Czy warto przesłać link do znajomych, bo media o tym nie mówią i nie będą mówić. Zostaje jedynie podziemny internet...