Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Światy równoległe

(5)
PO można wiele zarzucić, ale musiałaby się ona o wiele bardziej postarać, aby dorównać PiS w dziedzinie „kontrolowanej demokracji”
 • 2009-04-22 08:28 | Binarek

  Re: Światy równoległe

  Świetnie ujęte.

  Szczytem "pięści sprawiedliwości" było wzywanie na przesłuchania osób pracujących w Komitetach Wyborczych partii opozycyjnych oraz ogromne dysproporcje w czasach antenowych partii.

  Co nie uszło uwadze obserwatorów OBWE
 • 2009-04-23 10:46 | lewak

  Jedyną zaletą PO jest to, że nie łamie podstawowych zasad jak robiło to PiS. Czy to aby nie za mało na 500 dni?
 • 2009-04-23 13:26 | marszal80

  Re: Światy równoległe

  Panie Mariuszu warto również w tym miejscu wspomnieć o ustawach które były tworzone wyraźnie w opozycji do zapisów Konstytucji oraz wbrew naszemu prawo do praworządności. Chodzi międzyinnymi o ustawę która pozwalała delegować sędziów bez ich zgody do innych wydziałów, czy też obsadzanie swoich nominatów na bezterminowe kadencje. Destrukcyjna działalność w obrębie instytucji zajmujących się prawem i sprawiedliwością było największym grzechem PiS wobec demokracji
 • 2009-04-23 14:44 | ewka

  Re: Światy równoległe

  Pan na pewno żyje w Polsce, z nami, tu i teraz???!!! Po przeczytaniu pańskiego tekstu można odnieść wrażenie, że nie "kuma" Pan tego co się u nas dzieje. A nagonka na IPN, a nasyłanie kontroli na najstarsza polską uczelnię za dopuszczenie jakiejś tam pracy magisterskiej, a szykanowanie za nią tegoż magistranta, a przyzwolenie na rynsztokową debatę w wykonaniu Niesiołowskiego czy Palikota, a platformo-skrętne działania prokuratury, a obsadzanie stanowisk w spółkach sakrbu państwa swoimi miernotami, człowiecze naprawdę tego nie postrzegasz???
 • 2009-04-24 01:14 | ducek

  Widać, ze wiesz o świecie tyle ile powie Ci pan Kaczyński... Branie za pewnik tego co mówi jedna osoba to nie jest najlepsze wyjście.