Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Drugie podejście do ustawy medialnej

(2)
Wenderlich - To będzie brylancik!
  • 2009-04-22 15:58 | jan

    Re: Drugie podejście do ustawy medialnej

    Do kosza razem z Tuskomaniakami. A całą bande na zbiory do obozów. pracy. A nie będą darmozjady korzystać z naszych podatków i chlać bezkarnie arkochol w miejscach publicznych.
  • 2009-04-24 17:40 | Leon

    Mój przedmówca ma rację: czas powrócić do pochopnie zaniechanej koncepcji polskich obozów koncetracyjnych, gdzie, dzięki błogosławieństwie pracy pod właściwym nadzorem, nasi przeciwnicy polityczni nauczą się patriotycznego rozumu. Uważam, że obecne, neonazistowskie kierownictwo telewizji publicznej znakomicie wywiązuje się z Zadan i żadnej nowej ustawy nam nie trzeba.