Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy Fotyga do ONZ?

(1)
2009-04-23 05:23 | Hanka41
Nie wiem jak Wy ale ja nie mam ochoty na dalsze osmieszanie Polski. Protestuje przeciwko wysylaniu tej pani jako Ambasadora Polski w ONZ.Jej wczorajsze zachowanie przed Komisja Spraw Zagranicznych to czysta kpina z powagi zarowno Komisji jak i reszty obywateli. Donald Tusk powinien cofnac swoja zgode nawet za cene nie podpisania przez Prezydnta Listow Uwierzytelniajacych dla 6 Ambasadorow mianowanych przez rzad.
To juz nie jest forma nacisku, to szantaz !!!