Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Plus dodatnie

(4)
Dlaczego prognoza MFW dla Polski to dobra wiadomość
 • 2009-04-23 21:11 | kleofas

  Re: Plus dodatnie

  Zgoda, ze 0.7 procent spadku PKB nic nie znaczy, jesli wyjmie sie te liczbe z kontekstu. Jesli jednak owym kontekstem jest prognoza MFW, instytucji, ktora ostatnio jakos nie wykazala sie przesadna trafnoscia prognoz (jak i pozostale wyrocznie ekonomiczne), to ja dziekuje za taki komentarz. Bardzo.
 • 2009-04-23 22:22 | lewi_hashomer

  Re: Plus dodatnie

  imf jest niewiarygodne. i tych ocen było już kilka. w styczniu rewidowali te z października, a w październiku te z sierpnia ub. roku. śmieszy mnie, że traktuję się ich opinie jak delficką wyrocznię.
  najlepiej by wskaźniki pkb, inflacja, podaż pieniądza, deficyt podawało oficjalne źródło, np. gus. a prognozy i proroctwa owszem możemy zostawić szamanom z imf.
 • 2009-04-24 10:34 | kleofas

  Aneks: przy komentarzu pana Smoczynskiego wlasnie pojawily sie obrazki. Teraz latwiej uwierzyc we wrozby MFW? Czemu autor daje upust: wierze w magiczna moc przepowiedni czy moze tylko brakowi krytycyzmu wobec jednej z wielu, obarczonych wielkim bledem, prognoz? Rozumiem, ze to problem autora. Szkoda tylko, ze staje sie tez problemem Polityki.
 • 2009-04-24 18:22 | kleofas

  Re: Plus dodatnie

  A moze jednak PKB wzrosnie?
  http://www.tvn24.pl/-1,1597200,0,1,polska-jednak-urosnie,wiadomosc.html