Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Druga rocznica śmierci Barbary Blidy

(6)
Dlaczego po dwóch latach śledztwa prokuratury i roku prac sejmowej komisji śledczej wciąż niewiele wiadomo?
 • 2009-04-24 17:34 | Janusz 113

  Re: Druga rocznica śmierci Barbary Blidy

  Dlaczego nic sie nie pisze o aferze węglowej,czyżby sprawie ukręccono łeb?
 • 2009-04-25 10:41 | Stoerungsquelle

  Re: Druga rocznica śmierci Barbary Blidy

  Pytanie pozodtaje: na ile to bylo tak naprwde typowe samobosjtwo?
 • 2009-04-25 17:43 | senior

  Re: Druga rocznica śmierci Barbary Blidy

  Jestem rozczarowany nieudxolnym działaniem komisji sejmowej pod przewodem pana Kalisza. Każdy rozgarniety człowiek wie, że show z zatrzymaniem p.Blidy miał służyć do skompromitowania lewicy i do reklamy sprawności poprzedniego rządu PIS. Ktoś słusznie powiedział, że organizatorzy tej akcji mają krew na rękach zaszczutej p.Blidy. Ludzie ci powinni już dawno siedzieć w więzieniu, a co się dzieje? Włos z głowy im nie spadł, dalej zakulisowo rządzą Polską mimo przegranych wyborów i wybierają się do Parlamentu Europejskiego! Odnoszę wrażenie, że panowie Kalisz i Tusk boją się tych ludzi i stąd taka opieszałość w działaniu komisji sejmowej.
 • 2009-04-25 17:47 | Nemer

  Re: Druga rocznica śmierci Barbary Blidy

  Panie Redaktorze.
  Czy zna Pan może wyniki próby parafinowej na rekach funkcjonariuszy ABW biorących udział w akcji?
  Czy słyszał Pan o przypadkach trzymania broni w łazience?
  Czy wie Pan skąd Blida miała dostęp do spec-amunicji, której nie ma w sprzedaży i dysponują takową tylko służby specjalne?
  Czy zna Pan może opinię biegłego patologa ile trzeba mieć siły by tak wcisnąć w ciało lufę rewolweru by zabić się śrutowym nabojem z rewolweru?
  Na jakiej więc podstawie twierdzi Pan, że Blida popełniła samobójstwo?
 • 2009-04-25 23:46 | dalarna

  Gdyby nie odwaga Pani Minister Barbary Blidy i najwyższe Jej poświęcenie aż do oddania swojego życia nikt nie zatrzymałby zła które zaczęło przybierać formę najbardziej odrażającą.Najbardziej smutne jest to ,że wielomilionowy elektorat entuzjastycznie popiera takie zło.
 • 2009-04-27 16:38 | xymox

  Re: Druga rocznica śmierci Barbary Blidy

  Wygląda na to że ani lewica ani PO nie mają dość siły aby złamać zmowę prokuratorsko ABW-owską . PiS-uary potrafiły na tyle zastraszyć środowisko prokuratorów (a może pociągnąć je za sobą co jeszcze gorzej świadczyłoby o nim samym) że słaba lewica czy nieporadne (a może nie zainteresowane) PO nie ma nic co mogłoby przekonać (przestraszyć?) prokuratorów czy funkcjonariuszy ABW że powinni współpracować. Tylko zamordyzm PiS potrafił ich przekonać do współpracy. A więc może trzeba wziąć to całe towarzystwo za twarz i wyrzucić na bruk, ot tak dla przykładu, że państwo i jego instytucje mają być neutralne w takich sytuacjach.