Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mruganie okiem

(5)
Nie żal mi sądowego ograniczenia wolności dla takich słów jak w spocie PiS 'Kolesie'. I nie będzie mi żal konferencji prasowych Palikota, jeśli te się skończą.
 • 2009-04-28 19:52 | crib

  Re: Mruganie okiem

  Co zlego w mruganiu okiem ? Moze dosyc juz tej hipokryzji ? Wszyscy - jak w kosciele - maja sobie przekazywac "znak pokoju" na pokaz ?
  Juz wolę "z waszecia"...
 • 2009-05-03 09:49 | ona

  Re: Mruganie okiem

  Insynuacja, od lat klucz do strategii PiS, jest szczególnie niszczącym instrumentem, bo nie podlega logice, zaraża emocje. - To strategia pana Palikota. A ten póki co jest w PO , a PO wciąż z nim.
 • 2009-05-03 10:17 | marian p.

  Re: Mruganie okiem

  a stek bzdur wygłaszanych nagminnie przez:kurskiego.mularczyka,brudzinskiego i wielu innych posłów pisu panu nie przeszkadza,przecież palikot przy tych panach to niewiniątko
  i polityczna cnota.
 • 2009-05-03 13:32 | tk

  A gdybyś tak podał przykłady tych bzdur, bo chamstwa Palikota to chyba nikt nie przebije.
 • 2009-05-03 14:46 | POLONIA-SAWA

  Re ;skróty umyslowe !!!!

  Do tych wyglupow niedojrzalych Panow ,nalezaloby poinformowac
  ze;
  W zadnym kraju SPOT WERBUNKOWY jakiejsc patrii nie zawiera krytyki przeciwnika ,
  tylko swoja wlasna WIZJE polityczna .
  Tak jest we wszystkich krajach ,moze po prostu PIS pokazal niechcacy to co
  chce robic ,dokuczac !
  A Polikot ,swoj trafil na swego !
  Kiedys nazywalo sie to ;Gowniarze !!!!