Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

SKOK się stawia centrali

(5)
Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo - Kredytowe: wewnętrzna wojna z powodu poparcia projektu ustawy PO
 • 2009-04-29 16:18 | strasny bebok

  Re: SKOK się stawia centrali

  W ostatnie linijce jest błąd. Policja nie pomagała w odbijaniu siedziby. Policja stała tam po to by ochroniarzom z firmy SOLID (bezprawnie okupującym budynek na polecenie "dyrektora" Sikory) nie stała się krzywda.
 • 2009-04-29 16:19 | ll

  Re: SKOK się stawia centrali

  Roman Ludwik Sikora w dalszym ciągu posługuje się starymi dokumentami mimo iż został zwolniony z świadczenia stosunku pracy. Jego działania są wymierzone przedewszystkim w działanie na szkodę Kopernika
 • 2009-04-29 19:01 | IT

  Re: SKOK się stawia centrali

  w SKOKu Kopernik w dniu dzisiejszym odbywają się psełdo grupy członkowskie zwołane przez zarządcę po wydaniu przez Sąd wyroku o jego zawieszeniu. Za wynajęcie lokali zapłaci SKOK STEFCZYKA czy to jest normalne ??? czy to jest normalna konkurencja ??? firmy o tym samym profilu i działającej na tym samym rynku ?? A może dla tego że Stefcznyk tak dobrze się zna z tą grupą przestępczą
 • 2009-05-04 19:51 | Krzyusztof

  Re: SKOK się stawia centrali

  Rozrabiajcie się dalej karierowicze,to ludzie przestaną u was oszczedzać.Sam się zastanawiam nad wycofaniew od was oszczędności.Muślałem ,że Skok to porzadna instytucja.
 • 2009-06-07 20:35 | Poinformowany

  Re: SKOK się stawia centrali

  Kasa Krajowa i Skok Stefczyk ma już opracoway plan defraydacji wszystkich skoków i przeniesieniu interesów do Luxemburag - SKOK Holding Grzegorza Biereckiego. Jak wejdzie ustawa o SKOK i nadzór z Urzędu Komisji NAdzoru Finansowego to w SKOKach nei bedzie już pieniedzy. Wszytskie pieniądze z depozytów Polakó przepadną na prywatne konta Biereckiego i spółki.
  Proponuje już dzisiaj wycowyfac wszystko ze SKOK Stefczyka

  Poinformowany