Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

polskie wojska na misjach

(4)
2009-04-30 21:14 | rysiek
w nowym numerze jest artykuł tworzący z współczesnych żołnierzy jeżdżących po świecie bohaterów, a ja jestem przeciwny wszelkim naszym "misjom" wogóle nie powinno nas być w afganistanie
 • 2009-05-01 19:35 | PePe

  Re: polskie wojska na misjach

  Czlowieku może trochę szacunku dla starszego szeregowego Urana, który pojechał do Afganistanu w imieniu naszego kraju, dzięki takim wyjazdom nasi wojskowi mogą stanowić światową czołówkę, potrzebujemy dobrych, wyszkolonych profesjonalnych żołnierzy.
 • 2009-05-04 22:31 | Jakub

  To był dobry tekst, zresztą wiadomo że musimy mieć nowoczesne wojsko a więc nie takie gdzie idą ci co nie mają alternatywy ale tacy którzy widzą że ich poświęcenie jest odpowiednio nagrodzone przez dowódców chociażby takich jak DWL Waldemar Skrzypczak, który wnioskował o przyznanie nagrody Emilowi Uranowi
 • 2009-05-05 23:49 | joe.black

  człowiek zasłużył na tą nagrodę i dobrze, że ktoś mu ja dał