Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prognoza ostrzegawcza

(4)
Komisja Europejska bije na alarm: recesja w Polsce ma sięgnąć 1,4 proc., a jeszcze dzień wcześniej mówiono o 1,7 proc. Skąd ta fatalna prognoza?
 • 2009-05-04 18:01 | MW

  Re: Prognoza ostrzegawcza

  PO była mocna w słowach jako opozycja SLD, szczególnie Z. Gilowska. Jak się okazuje najwięcej PO miała pomysłów wówczas, kiedy nie brała odpowiedzialności za rządzenie. Kiedy trzeba rządzić to gdzieś te wspaniałe rozwiązania zniknęły, po prostu ich nie ma. W rządzeniu obecnym zbyt dużo przypadków i łataniny. Po prostu po prawej stronie nie ma partii, która ma pomysł na Polskę. A najgorsze, że i na lewej stronie też próżnia.
 • 2009-05-05 16:10 | Longin

  Jak to skad - Polska jest rzadzona przez bande zlodziei i ignorantów dla których dokopywanie Prezydentowi RP jest wazniejsze od losu np. polskich stocznni a co za tym idzie innych galezi polskiego przemyslu......
 • 2009-05-06 15:15 | danuta

  uwazam że się nacipałeś i nie wiesz co bredzisz,!
 • 2009-05-17 20:28 | gostom

  Re: Prognoza ostrzegawcza

  Korektura Globalizacji.
  Bylo to bledem, zeby myslec o tym, ze dobrobyt w jednym kraju czy regionie moze zostac utrzymany jezeli konkuruje sie z regionami taniej sily roboczej.
  Kto zachodnio-europejskie zarobki na poziom chinski czy polski dyskwalifikuje, ten zagraza i niszczy stope zyciowa podobnie jak Chiny.
  Jest nam potrzebna rozsadna polityka celna, ktora te wszystkie roznice produkcyjne, warunki zyciowe na granicach odpowiednio uwzgledni. Tak jak kiedys bylo!
  Tylko liberalna gospodarka i konkurencja na legalnych zasadach ma szanse w przyszlosci Europy.
  To co sie momentowo dzieje nie sluzy nikomu.