Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

PSL i SLD chcą potępić zamach majowy

(3)
Szykuje się sejmowa awantura o historię.
 • 2009-05-06 18:47 | Stanley

  Re: PSL i SLD chcą potępić zamach majowy

  Zamach trzeba zdecydowanie potępić. Zginęło wówczas 376 osób. Do dzisiaj nikt nie odważył się upamiętnić tej zbrodni i nie jedynej za rządów dyktatora Piłsudskiego. Tylko Senat Uniwersytetu Poznańskiego pojął uchwałę potępiającą zamach. Nie wiem czy nie została anulowana przez pisowców. W Poznaniu w 1956 r. zginęło 57 osób, a mówiło się o tym wydarzeniu przez cały rok na okrągło. Ba, Kaczorek , aby pogrążyć komunistów,ściągnął na pomoc dodatkowo 3 prezydentów. Zaś tablic, nazw ulic poświęconych wydarzeniom poznańskim mamy bez liku.Polakom zamordowanym przez Piłsudskiego należy się szacunek i pamięć.
 • 2009-05-07 08:30 | nordus

  Re: PSL i SLD chcą potępić zamach majowy

  Historycznie pojmowana Bereza Kartuska to dobre miejsce dla lewicy, to najlepsze miejsce dla lewicy.
 • 2009-05-07 10:08 | Abron

  Re: PSL i SLD chcą potępić zamach majowy

  Czas wypuścić powietrze z nadętego mitu Józefa Piłsudskiego, nieudolnego wodza, którego tylko cud uratował od sromotnej klęski [patrz pamiętniki premiera Witosa] i autora zbrodniczego zamachu majowego, Liczba jego ofiar wielokrotnie przewyższyła liczbę ofiar stanu wojennego, a nigdy z tego nie został rozliczony.