Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polska nie Islandia

(2)
Przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego, mówi o tym, jak radzą sobie polskie banki w obliczu kryzysu finansowego i jak chronić klientów przed jego skutkami.
  • 2009-05-09 16:54 | kazimiera

    Re: mechanizm jest prosty jak cep

    W czasach kryzysu inaczej trzeba patrzeć na problemy budżetu domowego i problemy państwa. Na światowym rynku finansowym spodziewany jest napływ wirtualnych miliardów bez pokrycia. Do tych miliardów ma tylko dostęp oligarchia bankowa , ta nowa arystokracja, która jest inspiratorem kryzysu. Za te wirtualne pieniądze zostaną wykupione prawdziwe fabryki, kopalnie , ziemie od małych krajów, takich jak Polska. Potem będzie totalna inflacja i te kraje zostana wystawione do wiatru i zapłacą za ten kryzys. Ten mechanizm jest znany mądrym ludziom , ale zdeprawowane władze małych krajów są przekupne i wasalne , więc one wyrażą zgodę na ten kolejny przekręt.
  • 2010-06-23 13:56 | Tomasz

    Re:Polska nie Islandia - Stanisław Kluza o ING

    Odnośnie ING myślę, że pan Stanisław Kluza może mieć po części rację. Sam próbowałem się dowiedzieć jak kondycyjnie stoi teraz ING po tej holenderskiej wpadce i z zaufanych źródeł w samym ING, wiem iż kłopot jest po części zażegnany - oby, bo sam również trzymam tam własne pieniądze