Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

film woja polsko-ruska

(1)
2009-05-09 22:10 | Anka Szklanka
Panie Kubo Wojewodzki , niech pan cos napisze o nowym filmie Xawerego Zulawskiego " Wojna polsko-ruska" .Pewnie dobry, bo gosc inteligentny, ale ja widzialam zwiatun i czuje ,ze nic z niego nie rozumiem. A jak nie rozumiem, to sie dererwuje. A w recenzji filmu bylo napisane, ze sie hordom co przyjda do kina nie spodoba. Cop mam o tym myslec ja?
pa. Bo czytalm kiedys na przyklad tego lose vargasa czy varge lose czy jak mu tam i wszystko moglam zrozumiec i podobalo mi sie i w ogule.