Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Katalog męskich pokrak

(4)
Katalog męskich pokrak
 • 2009-05-10 08:44 | Igor

  Re: Katalog męskich pokrak

  Kompletnie nie rozumiem fenomenu tej recenzentki. Jej teksty są pokraczne (sic!), zawierają szereg błędów gramatycznych i merytorycznych. Proszę coś z tym zrobić, bo nie tylko ja zauważyłem niekompetencję tej Pani....
 • 2009-05-11 01:56 | agnieszka

  Re: Katalog męskich pokrak

  "W literaturze męski odpowiednik Majki – taksujący laski tak jak ona facetów – byłby dziś bez wątpienia nazwany szowinistyczną świnią. Majka jest po prostu świadoma swojej kobiecości."

  wniosek absolutnie bez sensu. odnosi się pani teraz do odbioru książki przez bliżej nieokreślonych "czytelników", swojego, czy czego właściwie?
 • 2009-05-11 10:15 | bjr

  Hm, bywa dużo gorzej, dlaczego wtedy nikt nie zwraca uwagi?
 • 2009-05-26 14:09 | ida

  Re: Katalog męskich pokrak

  "warszawkowej" - CO TO ZNACZY? Zalecam tej Pani obcowanie ze słownikiem przed czytaniem dzieł literackich.