Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ocalenie Klary

(2)
Fenomenalna opowieść! - pisze K. Szczuka
 • 2009-05-10 08:46 | Igor

  Re: Ocalenie Klary

  Szczuka pokazała klasę.:)
 • 2009-05-17 20:01 | okobo

  Re: Ocalenie Klary

  "Wojna Klary" jest naprawdę wstrząsająca, ale też przywraca wiarę w ludzi, którzy bez względu na wszystko potrafią pomóc innym. Niestety jest też druga strona medalu - ci, którzy bez skrupułów donosili na innych i siebie nawzajem. Bolesna dla mnie jest też kwestia tego w jakiej wrogości żyli Polacy, Ukraińcy i Żydzi, jakim doskonałym pretekstem jest wojna by odżyły dawne urazy, najniższe instynkty wzięły górę nad rozumem.
  Niemniej jednak warto przeczytać tę książkę, nie można obok niej przejść obojętnie.