Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Armia do liftingu

(4)
Rosja reformuje armię i wyposaża ją w nową broń mimo światowego kryzysu i dziury w budżecie, wywołanej dramatyczną obniżką cen ropy. Szczegółów tej operacji wojsko jednak nie ujawnia.
 • 2009-05-11 10:53 | zet01

  Re: Armia do liftingu

  A krasnoludki beda finansowac produkcje masla ,sera ,szynki, kielbasy ,chleba itd
 • 2009-05-21 12:30 | del vares

  Re: Armia do liftingu

  Ruscy znów się zbroją, ponieważ:
  -boją się agresji ze strony Chin, które ślinią się na myśl o bogactwach naturalnych Mateczki Rosji, albo....;
  -razem z Chinami zamierzają podić Euro-Azję.
  Tak czy siak należy się bać "Przyczajonego niedzwiedzia, ukrytego smoka"....
 • 2009-05-25 22:22 | nan

  hm, moze Putin pomyslal i policzyl ze gazu i ropy wystarczy im na jakies 30 lat, wiec realny zbyt na te surowce ma zapewniony przez jakies 15 - 20 lat zanim wszyscy zmienia technologie energetyczne, wiec co wtedy? Na kogos sie napadnie i dalej sie bedzie zylo czyims kosztem.
 • 2009-06-09 14:30 | Henryk

  Re: Armia do liftingu

  Tygrysy żyją na wschodzie,wiadomo od podstawówki. O tym,że produkowane na zachodzie zawiodły, pomimo nauki, niektórzy zapominają.