Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sto tysięcy rur

(2)
Prace nad Gazociągiem Północnym nabierają obrotów, mimo że na jego budowę nie wydano jeszcze zezwolenia.
 • 2009-05-11 18:24 | Jolla

  Re: a Polska dalej w krainie mrzonek

  To jest klasyczny przykład nieudolności politycznej wasalnych polskich politykierów , którzy wysługują się strategom oligarchii , a tracą z oczu długofalowy interes Polski. Po latach okazało się , że wyszliśmy na tym jak Zabłocki na mydle ?
  Teraz będziemy czerpali energię z ich biogazu ?
  Jakie są zyski z ich obsesji i uprzedzeń . Czy oni Polsce to zrekompensują i jak ?
 • 2009-11-14 15:04 | marian

  Re:Sto tysięcy rur

  mam pytanie:gdy by dać Ukraińcom i Polakom gaz za darmo po jakim czasie koszty by się zrównoważyły?