Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Żołnierz „Solidarności”

(9)
Kim jest człowiek, przez którego tyle zamieszania z obchodami 20. rocznicy obalenia komunizmu?
 • 2009-05-14 18:30 | Kazimiera

  Re: jeden z ostatnich mężczyzn w Polsce

  Na tle 5-tego rozbioru Polski , pada mit walecznych Polaków. Niech chce się wierzyć, że polscy mężczyźni nie rozumieją dokąd ich prowadzi pozbywanie się własności przez wasalne ekipy polityczne. Własność - to wolność. Kiedy Polska przejdzie na własność bankowych konkwistadorów to zmieni się w folwark orwellowski.
 • 2009-05-14 20:44 | ja z kociewia

  Re: Żołnierz „Solidarności”

  A CO BEDZIE JAK STOCZNIA ZOSTANIE NADAL STOCZNIA I BEDZIE NORMALNA PRODUKCJA,CZY PODZIEKUJE J.KACZYNSKIEMU ? CZY MOZE JAKO CZLOWIEK HONORU PRZEPROSI PREMIERA TUSKA.NO CHLOPIE ALBO ZOSTANIESZ TYLKO ZWYKLYM ZADYMIARZEM (DUPKIEM)
  ; jestem zolnierzemSolidarnosci ;
 • 2009-05-16 05:24 | statystyczny Kowalski

  Re: Żołnierz „Solidarności”

  Dla mnie 30-letniego młokosa to właśnie obecna NSZZ Solidarność i ludzie jak pan Guzikiewicz są niereformowalnymi reliktami PRL. To jest ciekawe, że grupy zawodowe-górnicy, hutnicy, stoczniowcy, kolejarze itd. dokonali kiedyś przewrotu i teraz najbardziej na tym cierpią. Kolejne rządy się ich bały i utrzymywały uprzywijejowaną pozycję, ale tak dłużej się nie da, państwo tego nie wytrzyma.
  Dlaczego mamy dopłacać ze swoich podatków na utrzymanie nierentownej stoczni? Dlatego, że pan Guzikiewicz i paru innych chuliganów rzuca kamieniami i pali opony? A może dlatego, że stoczniowcy robią to, co nakazali im bracia Kaczyńscy?
 • 2009-05-16 14:39 | Wojciech

  To ciekawe, że "statystyczny Kowalski" z okresu III RP nie wie o czym mówi , tylko powtarza frazesy i banały zaczerpnięte z mediów. To czy się coś opłaca dla każdego kraju, czy dla niego nie opłaca , to problem bardziej złożony niż by się wydawało.
  Najbardziej dochodowe są burdele, kasyna gry i show biznes.
  Najmniej szkolnictwo, opieka medyczna .
  Okazuje się że "Statystyczny Kowalski" uwielbia te najbardziej dochodowe ?
  Stocznie muszą zostać polskie , tak jak i inne ważnbe działy polskiej gopspodarki.
  Właśnie o to walczą stoczniowcy.
 • 2009-05-18 17:16 | lichwinski

  Sam przyznaje ze S zwiazana jest z PiSem i realizuje awantury.W w ywiadzie opowiadal ze kazdego r.wyjezdza na saksy a przeciez zyje ze zw. pieniedzy czyli ze stoczni.A z naszych podatkow utrzymywana jest stocznia,czy kopalnia.To jak za PRL.
 • 2009-05-19 11:54 | Mikil

  Re: Żołnierz „Solidarności”

  Jak dla mnie to typowa miernota, która niczego w życiu sie na nauczyła - tylko rozrabiać. Gratuluję "przewodniczacego" :o(
 • 2010-01-04 21:19 | gstaszewski

  Re:Żołnierz „Solidarności”

  Tusk i jego banda stara sie za wszelka cene sprzedac wszystko co sie jeszcze da.Oni juz wiedza ,ze odchodza w polityczny niebyt.Niewiele zostalo do podzialu,dlatego tak sie spiesza.Krasc co sie da i tuszowac co tylko mozna.Gwozdziem do trumny jest "dywanowa afera".Tojest tak jawne,ze tylko bezmozgowiec tego nie dostrzega.
 • 2010-01-19 21:49 | gstaszewski

  Re:Żołnierz „Solidarności”

  rozowiutki jestes
 • 2014-09-20 19:33 | znajomy pana K

  Re:Żołnierz „Solidarności”

  Straszne kłamstwa ( tajne kody śmiech warte) wyczytałem w tym artykule, jeżeli nasi politycy tak kłamią jak Pan Karol, to się niema co dziwić że w tym kraju mamy co mamy .